Gavesett: En trio av produkter som renser, fukter og gir huden næring
Funksjon: Fjerner sminke, fukter huden og tilfører næring.
Hudtype: Passer til alle hudtyper, inkludert sensitiv hud.
Nøkkelingredienser: Nype, Vitamin C, hyaluronsyre, blåbærekstrakt
Duft: Light Work-blanding av basilikum, appelsin, geranium, lime og jasmine. C-2 Belive- lett og frisk duft. Rosehip Bioregenerate-jordaktig
Standarder: Light Work: COSMOS Organic, Vegansk, Cruelty-Free. C-2 Belive: COSMOS Natural, Vegansk, Cruelty-Free, Sertifisert Økologisk. Rosehip Bioregenerate Oil: Soil Association Organic, Vegansk, Cruelty-Free.
Dette settet består av:
Light Work oljerens 28ml, en oljerens som er laget for å skånsomt rense og fjerne sminke fra selv den mest sensitive huden.
I denne oljerensen fra Pai Skincare så finner du også den superpopulære ingrediensen nypeolje (rosehip, som i bestselgeren til Pai). Denne er med på å gi viktig næring til huden ved hjelp av sine omega 3, 6, 7 og 9, samt antioksidanter som bidrar til å reparere og beskytte huden.
C-2 Belive ansiktskrem 10ml, en lett og silkemyk ansiktskrem med C-vitamin som jevner ut hudtonen, reduserer aldringstegn, beskytter og reparerer. Vitamin C er en kraftfull antioksidant som har den egenskapen at den beskytter huden mot ytre påvirkning som sol og forurensing, den bidrar til å lysne og jevne ut hudtonen og pigmentflekker, og reduserer hudens aldringstegn.
Rosehip Bioregenerate ansiktsolje 10ml er en ordentlig multi-tasker. Den behandler urenheter, tørre flekker, pigmentering, livløs hud, rødhet og fine linjer helt uten å klisse. Oljen er en unik økologisk ansiktsolje som inneholder konsentrert nypeolje fra hele frukten. Oljen er rik på Trans-Retinoic Acid som er som et drivstoff for hudens naturlige reparasjonsprosess. Uttrekket av frukten gjøres med CO2, noe som sikrer at det meste av de gode stoffene i planten følger med i oljen og minst mulig av råvaren går til spille.
Anbefalt bruk:
Påfør 2-3 dråper av Light Work, masser forsiktig inn i ansiktet og over øynene.
Tilfør deretter litt vann og fortsett å massere slik at konsistensen forandrer seg til en lett, melkeaktig konsistens.
Skyll av og tørk godt.
Masser derretter inn C-2 Belive inn i ansiktet og på halsen.
Aslutt med å massere inn 2-3 dråper Rosehip Bioregenerate. La oljen trekke helt inn før du kler på deg.
Oppbevares på et tørt og kjølig sted.
Produktene er holdbare innen 6M etter åpning.
30-dagers fornøydhetsgaranti
Er du ikke fornøyd med produktet etter 30 dagers bruk så vil vi enten bytte inn til et annet produkt fra Pai som vil passe bedre eller gi deg pengene tilbake for produktet.
Ønsker du å benytte deg av garantien vil vi gjerne vite litt om hvordan du har brukt produktet i din rutine, hvor lenge produktet har blitt brukt og hva som gjør at du ikke er fornøyd.
Send oss en epost til kundeservice@skinlove.no så hjelper vi deg.
Produkter hvor fornøydhetsgarantien benyttes må returneres til oss, vi dekker porto. Garantien gjelder kun en gang per produkt per bestilling. Ta kontakt innen 30 dager fra produktet er mottatt.